Jak zresetować hasło?

Tutaj znajdziesz instrukcję jak zresetować hasło w portalu odbierz-pit.pl

Krok 1

Wejdź na stronę odbierz-pit.pl/user lub kliknij zaloguj na stronie głównej, żeby zobaczyć formularz:

Krok 1

Następnie kliknij w link "Nie pamiętam hasła" (1).

Krok 2
Krok 2.1

W polu "E-mail lub numer telefonu" należy podać e-mail lub numer telefonu, dla którego ma zostać zresetowane hasło (1). Następnie kliknij przycisk "resetuj hasło" (2). Jeżeli e-mail lub numer telefonu istnieje w naszym serwisie to użytkownik zobaczy komunikat, informujący że na podany adres/numer telefonu została wysłana wiadomość.

Krok 2.1
Krok 3

Zaloguj się do skrzynki pocztowej, do której zostało wcześniej utworzone konto i odszukaj wiadomość, która została wysłana z serwisu odbierz-pit.pl. Następnie kliknij w link, który przekieruje na stronę i będziesz mógł dokończyć proces resetowania hasła.

Krok 3

Należy kliknąć link (1), który przekieruje na stronę gdzie można dokończyć proces resetowania hasła.

W przypadku resetowania hasła dla numeru telefonu przyjdzie wiadomość z linkiem do zresetowania hasła (1A).

Krok 3 SMS
Krok 4
Krok 4

Krok 4 - Należy kliknąć przycisk "Zaloguj" (1).

Krok 5

W tym kroku użytkownik jest proszony o podanie nowego hasła (1) oraz powtórzenia go (2). Podając nowe hasło warto skorzystać z podpowiedzi (3) dotyczącej siły hasła (jeżeli dany punkt został spełniony to zniknie z listy). Ostatnim etapem w tym kroku jest kliknięcie "Zapisz" (4).

Krok 5
Krok 6

Teraz można zalogować się używając nowego hasła. Żeby to uczynić należy uzupełnić wszystkie wymagane dane (1) i kliknąć przycisk zaloguj (2).

Krok 6